Vlajky a zástavy

Vlajky a zástavy sú jednou z našich špecialít. Tým, že na tomto špecifickom produkte sme takpovediac vyrástli, sme schopný Vám ho ponúknuť v rôznom prevedení. Či už od najlacnejších variant až po varianty, ktoré na slovensku v plnohodnotnej kvalite dodávame iba my.

Taktiež k vlajkám dodávame aj príslušenstvo ako napríklad – interiérové stojany, stolové vlajky a stojančeky, konzoly na stenu, rahná atď.

Okrem klasických produktov okolo vlajok ako sú štátne, obecné, smútočné či firemné je našich nosným produktom výroba vlajok na mieru. Od 1ks po tisíce. Firemné vlajky, či zástavy Vás odlíšia od konkurencie a v kombinácií s reklamnými plachtami budete jednoducho neprehliadnuteľný.

Samozrejmosťou je u nás kompletná finalizácia – štandard obšité dookola na dvakrát pre zvýšenie výdrže vlajok. Okrem toho môže byť ukončenie tunelom, karabínami a vlastne všetko čo Vás napadne. Ešte sa nenašla konfekcia, ktorú by naše krajčírky nezvládli 🙂

Typy vlajok

Ako sme už spomínali máme široký záber a v prípade nejasností nás kontaktujte radi Vám odpovieme.
  • Štandard – veľmi používaný materiál. Je to textília 120 gr. 100% polyester. Je to vlastne klasická vlajkovina.
  • Štandard plus – určený na vlajky do veterného prostredia – s hmotnosťou 120g. Elastická štrúktura zabraňuje tomu, aby sa vlajky na exponovanom mieste pri trepaní natrhli.
  • Premium – materiál o hmotnosti 160g. Je určený na vlajky do  extrémneho veternostného prostredia. Vlajky sa dodávaju tam kde je požadovaná dlhodobá odolnosť voči vetru, napr. do obchodných centier, škandinávskych krajín… Materiál má 2 – 3 krát dlhšiu výdrž ako všetky ostatné materiály a ako jediný v SR ho dokážeme 100% obojstranne potláčať! Pokiaľ si potrpíte na kvalitu, výdrž a čo najmenšiu starosť, PREMIUM vlajky sú jednoznačná voľba pre Vás.
  • Premium plus obojstranný –  Materiál o hmotnosti 270 gr. s vnútornou nepriesvitnou vrstvou. Vďaka tomu dokáže potláčať každú stranu zvlášť a teda na zadnej strane vidíte grafiku rovnako ako na prednej (zadná strana nieje zrkadlová), poprípade zadná strana môže mať iný motív ako predná
  • EKO – je to klasická 120gr. vlajkovina. Ako jediný však nemá prechod na zadnú stranu na úrovni 95 – 100% ale okolo 70%. Je to dané technológiou tlače, na kvalite materiálu to však nič neuberá. Cena je tu stanovená na 16€/m2 od jedného ks. Je to naozaj ekonomická verzia pre malosériovú výrobu.

Cenník vlajok a zástav

Tak ako sme vyššie spomínali, tá rozmanitosť je tak veľká, že nie sme schopný paušalizovať ceny (okrem EKO) a ku každej potencionálne zákazke pristupujeme individuálne, prosím o CP nás požiadajte na info@megatlac.sk, príp. t.č. 0948 098 232.

Najviac ovplyvňuje cenu veľkosť a počet ks. Konfekcia nemá na cenu vlajok vplyv. Štandardné rozmery sú napr. 60×90, 80×120, 100×150, 150×225, 200×300. My Vám však vyrobíme akýkoľvek rozmer.

Nejaké štandardné výrobky však máme ako napríklad vlajky a zástavy SR, EU, smútočné a stolové, znak SR A4, A3, stolové vlajočky SR a EU a ďalšie. Tie si môžte pozrieť u nás na eshope www.vlajky-zastavy.sk