Reklamné plachty

Reklamná plachta TOP (510gr. liaty)

Pre najnáročnejšie a dlhodobé aplikácie. Najkvalitnejšie prevedenie banneru vôbec. Spevnené okraje, naočkovaný podľa potreby, prémiová kvalita tlače. Využíva sa predovšetkým na veľké bannery a v zime nieje taký krehký ako laminovaný. Vnútorné pnutie tkaniny 1000×1000. Spevnené okraje teplovzdušným zváraním a očka sú samozrejmosť.

Reklamná plachta ŠTANDARD (480gr. laminovaný)

Pre všetky aplikácie. Niekoľkoročná výdrž. Narozdiel od liateho, sa sním v zime horšie robí, avšak vnútorné pnutie tkaniny je tiež 1000×1000, na rozdiel od lacných čínskych bannerov (500×300, 440gr.), tak zvláda aj náročnejšie väčšie aplikácie. Je to vlastne lacnejšia alternatíva liateho TOP banneru, keďže používame naozaj kvalitnú laminovanú plachtu. Samozrejme má spevnené okraje a je naočkovaný.

Reklamná plachta EKO

Tento ekonomiký typ banneru je určený na jednorázové, resp. niekoľko mesačné kampane. Nemá zvárané okraje a očkovanie po 100cm, respektíve 50cm. Závisí však od umiestnenia, pokiaľ bude priskrutkovaný na stene, kde ho nebude prefukovať vydrží rovnako roky.

MESH reklamná plachta (dierkovaná)

Tento banner sa používa cez okná, presklené fasády a všade tam kde potrebujeme cez okná vidieť von. To zabezpečujú dierky v bannery, ktoré pohľadovej vzdialenosti nieje vidieť. Spevnené okraje a očka ako štandard.

REFLEXNÝ banner

Špeciálny typ reklamnej plachty. Táto plachta vlastne odráža svetlo po nasvietení v noci a tým je jej viditeľnosť podstatne lepšia. Očká a zváraný okraj ako všade okrem PROMO banneru.

ROLL UP banner / médium, block out banner

Narozdiel od klasických banner, tento má v sebe špeciálnu čiernu vrstvu, ktorá neprepúšťa svetlo. Tzn. nepresvitá. To je block out. Rollupový má v sebe navyše ešte špeciálnu úpravu proti krúteniu v konštrukcii.

Cenník reklamných plachiet

 

Top liaty banner

Plnofarebná tlač vo vysokej kvalite

Spevnené okraje

Očká po 50cm v cene

Akýkoľvek rozmer

Prémiový laminovaný banner

Plnofarebná tlač bežnou kvalitou

Spevnené okraje

Očká po 50cm v cene

Akýkoľvek rozmer

Ekonomický banner

Plnefarebná tlač bežnou kvalitou

Nespevnené okraje

Očká po 50cm v cene

Odporúčame do šírky 150cm