Nálepky, etikety

Monomerická fólia (3ročná)

Najpoužívanejšia fólia v reklame. Nálepky z tejto etiky sú ideálne pre výlep rovných plôch ale aj na tvarový výrez – etikety. Pre zvýšenie odolnosti sa dajú aj laminovať a to či už lesklou, alebo matnou lamináciou. Veľmi ľahko sa aplikujú a vydržia niekoľko rokov bez problémov. Keď vyrábame reklamné tabule používame práve túto nálepku pre dobrý pomer ceny a kvality.

Polimerická fólia (5ročná)

Nálepka s predĺženou dobou lepivosti. Dá sa čiastočne aplikovať aj na zakrívenejšie plochy, ale primárne je určená na rovné plochy. Tak isto sa dá aplikovať aj na plastové dosky atď.

Liata fólia (7ročná)

Najkvalitnejšia fólia s najdlhšou výdržou. Dokáže sa aplikovať aj na zakrívené predmety, preto sa používa na celopolepy áut.

Fólia na okno dierkavá (owv, one way vision)

One way vision fólia sa používa na okná tam, kde je potrebne aby bolo cez okno vidieť von. To zabezpečujú dierky v nej. Vytvorí sa efekt kde z dnu vidno von ale z von dnu nie. Pozor, tento efekt sa vytratí keď sa dnu zasvieti. Používa sa na okná, okná automobilov atď.

Priesvitná fólia

Ako už názov napovedá, fólia sa potlačí a nepotlačená grafika ostáva priesvitná. Používa napríklad aj pri zrkadlovej tlači zvnútra na okno, al. otváracie hodiny sa na ňu tlačia.

Nálepka pre krátkodobé polepy

Túto nálepku používame napríklad na banner, kde je otváracia doba, avšak ešte nemáme otvorené, tak prelepíme danú oblasť nápisom čoskoro otvoríme a po týždni či dvoch ju strhneme dole bez pozostatku lepidla.